Kocaeli Haber

LANET OLSUN KALLEŞLERİN KARDEŞLİĞİNE !

Serhat Yılmaz

Serhat Yılmaz

Terörün dünyadaki bütün insanlığın belâsı bir musibet olduğu gerçeği sanırım herkesçe bilinen bir gerçek, sanırım bu konuda herkes aynı fikir ve düşünceye sahip. Peki ya terör böylesi musibet böylesi hain bir davranış iken bu terörü ve teröristleri destekleyenler ne oluyor ? Zalim ve kahpe katillerin teröristlerin ellerine en modern silahları vererek onları destekleyenler bu katliama bu suça ortak olmuyor mu ?

Onlarda teröristler kadar alçak, onlardan hain, onlarda ahlâksız, onlarda namussuz ve şeref yoksunu katil olmuyorlar mı ? Önceki gün Hakkâri Şemdinli’den 6’sı asker, 2’si korucu, 8 şehit haberi geldi, ve yine yüreklerimiz bir kez daha tarifsiz bir acıyla yandı kavruldu !

Ve yine bir kez daha ateş düştüğü yeri yaktı ne yazık ki ! Yüreklerimizi yakan ve bizleri sinir harbine sürükleyen şehit haberinde çarpıcı detay ise PKK’lı teröristlerin ne yazıkki Mehmetçiklerimize, Amerikan üretimi olan modern silahlar ve PYD ‘ye verdiği bu modern silahlarla saldırmış oluşlarıdır. Hain teröristler ellerinde en gelişmiş saldırı silahlarından olan AT-4 roketatarı ile kahraman yiğitlerimize saldırmış ve onları şehit etmişti.

Peki ya PKK bu silahları PYD’den temin ederken dost müttefik ülkemiz ABD, kendisinin Suriye’deki kolu olan PYD’ye verdiği silahları PKK’ya aktardığı ve PKK’nında bu silahları dost müttefik olan Türkiye’ye karşı kullandığını bilmiyor vede görmüyormuydu ?

İşte asıl mesele burada ortaya çıkıyor ABD’li yöneticiler herşeyi biliyor, gözlemliyor yönetiyor vede destekliyor iken bizler ise KALLEŞLİK ile KARDEŞLİĞİ ayırt edemiyorduk ! Bize yıllardır dost,müttefik denilen ABD’nin verdiği kalleşçe ve haince olan zararlar.ABD’nin bizim yüzümüze gülerken arkamızdan bize hançer saplaması durumu.Böyle dosta lânet okumayalım beddua etmeyelimde kime okuyalım. Aslında burada bana göre Amerikan halkına söylenecek bir söz yok. Onlar kuvvetle muhtemel bilgisiz ve zavallı insanlardır ve bugün sorsanız Amerikan toplumunun yüzde 90’ı Türkiye’nin haritadaki yerini bile bilmez yani burada mesele o ülkenin dost görünen hain yöneticilerinde !

Varolan öfkemiz kızgınlığımız, nefretimiz başta Trump olmak üzere çıkarcı ve hain ABD yönetimine! Teröre her kim destek veriyorsa ve her kim bu ülkeye bu kahraman millete dost görünüp ihanet ediyorsa hepsine birden topyekün lânet olsun !

Sevgi, saygı ve hoşgörü ile kalın sağlıcakla !

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.