Kocaeli Haber

AK Parti’de Kadın Vekil Kim Olacak?

Gölge Adam

Gölge Adam

Kocaeli AK Parti’de İlgi Büyük

AK Parti Kocaeli’de aday adaylığı başvurusu 100’ü geçti. İktidar partisine milletvekilliği için bu kadar ilginin olması kulisleri de hareketlendirdi. Listelerde olmak için herkesin çaba gösterdiği şu ortamda Ankara kulislerinden aldığımız bilgilerde Kocaeli listelerinde seçilebilir yerden iki kadın adayın gösterileceği yönünde. Durum böyle olunca ilk akla gelen isim milletvekili olan Radiye Sezer Katırcıoğlu. Evet Radiye hanım tekrar listede olacaksa, aday adaylarından bir isim daha listeye girecek. Yine edindiğimiz bilgilere göre akşam gerçekleşen muhalefet ittifakından sonra genel merkezin listeler üzerinde tekrar çalışacağı yönünde. Bu durumda Radiye Sezer Katırcıoğlu ile birlikte listede olabilecek iki isim öne çıkıyor.

Birincisi Emel Ceylan Balcıoğlu. Teşkilattan gelmesi, toplumun tüm kesimleriyle güçlü bir ilişki kurabilmesi ile birlikte partide verilen hiçbir görevden kaçmayıp yeri geldiğinde şahsi çıkarlarını bir kenara bırakıp hareket etmesi. Tüm bunlar birleştiğinde Avukat Emel Ceylan Balcıoğlu listenin en güçlü adaylarından.

İkinci isim ise Körfez Ticaret Odası Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten oda başkanlığı sürecinde de toplumun her kesimi ile güzel ilişkiler kurmayı başaran Sibel Moralı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.