Kocaeli Haber

Vali Aksoy’dan Görevli Personele Ziyaret

Vali Aksoy’dan Görevli Personele Ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, yılbaşı gecesi görevinin başında olan sağlık, itfaiye ve polis memurlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 2019 yılına görevi başında girecek olan İtfaiye erlerini, sağlık çalışanlarını ve polisleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Ziyarete Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş katıldı. İlk olarak Kocaeli İtfaiye Daire Başkanlığı’nı ziyaret eden Aksoy ve beraberindeki heyeti burada İtfaiye Daire Başkanı Doğan Kara, Müdahale Şube Müdürü Kadir Köktürk, İzmit Grup Amiri Hüseyin Gürbüz tarafından karşıladı.

Kocaeli halkının huzuru için

Ziyarette 2019 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını temennisinde bulunan Aksoy, “Sürekli olarak görev yapan bazı kurumlarımızı ziyaret edip onlara başarı dileklerimi iletmek üzere sizleri ziyaret ediyorum. Sizler de bugün Kocaeli halkının huzuru için güvenliği için hizmet başındasınız ve olası bir talep halinde hemen müdahale etmek üzere burada hazır bekliyorsunuz, ailelerinizden uzak yılbaşı yaşayacaksınız. Bizlerde bir nebze bu yalnızlığınızı paylaşmak adına buraya geldik. Sizlerin yeni yılını kutluyoruz. Umuyoruz ki herhangi bir olayla karşılaşmayız. Biliyoruz ki karşılaştığımızda da müdahale edebilecek güçlü ekiplerimiz var ve onlar her an göreve hazır bir vaziyette. Bu anlamda sizlere ve sizler gibi bu tür görev yürüten arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Ailelerinizle birlikte mutlu, huzurlu nice yıllar diliyorum ” dedi. 

Sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum

Buradan 112 istasyonunu ziyarete giden protokol üyelerini İl Sağlık Müdürü  Op. Dr. Şenol Ergüney ve 112 İzmit 7 No’lu çalışanları karşıladı. Ziyarette; 2019 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını temennisinde bulunan Vali Aksoy, “Kocaeli halkının sağlığı için görev yapıyorsunuz. Bir olay olduğunda onlara müdahale etme amaçlı 24 saat esaslı görev başındasınız. Sizlere ve sizlerin şahsında aynı görevi yürüten bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu anlamda sizlerle beraber olmak bu yalnızlığınızı kısa sürede olsa telafi etmek amacıyla sizleri ziyaret etmek istedik. Sizleri tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyoruz.” dedi. 

Polisleri unutmadı

İtfaiye ve 112 ziyaretlerinin ardından Bekirpaşa Polis Merkezini ziyaret eden protokol üyelerini İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş karşıladı. Polis Merkezinde bulunan personelin yeni yıllarını kutlayıp, onlarla bir süre sohbet eden Vali Aksoy, “Değerli arkadaşlar özellikle 24 saat esasına göre hizmet veren birimlerimizden birisi de polis teşkilatımızdır. Güvenlik birimlerimizden birisi olan bu karakolumuza ziyarette bulunmak suretiyle burada ailelerinden uzak yılbaşı geçirecek arkadaşlarımıza başarı dileklerimizi iletmek üzere buradayız” dedi.

Görev yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz

Aksoy, “Özellikle halkın huzuru ve güvenliği için görev yapan ve ailelerinden uzak bu görevi yürüten arkadaşlarımızın yalnızlığını kısa bir süre de olsa paylaşmak ve onlarla bir arada olmak üzere bugün buradayız. Burada görev yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Halkın huzur ve güvenliği için mesai kavramına bağlı olmaksızın görev yürüten bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz. İnşallah 2019 yılı da 2018’den daha iyi, güzel ve daha huzur dolu bir yıl olması temennisiyle hepinize iyi görevler diliyorum” dedi. Vali Aksoy, polis merkezi ziyaretinin ardından, kendisine eşlik eden gazetecilerin de yeni yıllarını kutlayarak, onlarla da toplu fotoğraf çekildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ