Kocaeli Haber

Transfer Düğümüne Serhan Gürkan Cevap Verdi

Transfer Düğümüne Serhan Gürkan Cevap Verdi

Kocaelispor’da çözülemeyen transfer yasağı ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Serhan Gürkan basına açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Kocaelispor’un eski başkanlarından Serhan Gürkan, Kocaelispor’un transfer yasağını kaldırılması için yoğun bir çaba içine girdi. Üzerine atılan kara lekenin temizlenmesi için çaba sarf eden Gürkan, çok önemli görüşmeler yaptı. İşte Serhan Gürkan’ın bir gazeteye yaptığı açıklamalar;

”Ben 2007’nin 7’nci ayında Başkan oldum, 2009’un 8’nci ayında bıraktım. Aradan 11 yıl geçmiş. Hala her fırsatta ben suçlanıyorum. Hakaret ediliyor. Artık benim oğlum 11 yaşında. Baba neden ses çıkartmıyorsun diye bana hesap soruyor. Artık dayanamıyorum. Ben de insanım ve söyleyeceğim çok şey var.”

” Bu borçlu transferlerin hepsini ben yapmadım. Şimdi ortaya atılan borç rakamlarına bakıyorum, şaşıyorum. Futbolcu gitmiş Federasyona kulübü şikayet etmiş. Federasyon savunma istemiş. Ama federasyona bir tek belge gönderilmemiş. Ben bir süre önce eski belgelere ulaştım. 700 bin TL alacağım var diyen futbolcuya biz 300 bin TL ödeme yapmışız. Ama kulüp bunu bildirmemiş. Zaten o futbolcu ile yapılan sözleşme maç başı ödemeli. Adam oynamamış. Yılmaz Vural alacaklı. Bizde çalışırken 7 maç ceza almış. Alacağı falan yok. Bana yetki versinler, bütün dosyaları kapatayım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ