Kocaeli Haber

Son Yolcu Geliyor

Sevgili Ayşegül Özer İnanç’la röportaj yaptık. Öncelikle bizi kırmadığı için teşekkürlerimizi sunarız.

Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

Asker kızı olmamdan kaynaklı Lefkoşa’da doğdum. Karamürsel’de büyüdüm. Evli, bir kızı olan, eşine kızına ve ailesine sorumluluklarını aksatmadan çalışan, müzik aşkıyla dolu biriyim. Kocaeli dışında profesyonel anlamda ilk sahne deneyimim Akademi Türkiye ile gerçekleşti. Bu deneyimin bana birçok konuda katkısı oldu. Müzik benim hayatımın büyük bir bölümünde yer aldığı için işim konusunda oldukça titiz ve özenliyimdir.

Ayşegül Özer İnanç günlük hayatında nasıl vakit geçirir?

Günlük hayatımda; ses sağlığım açısından uyumam çok önemli. Kızımı okula gönderdikten sonra eğer bir programım yoksa mümkün oldukça uyuyorum. Anne ve eş olmanın verdiği sorumluluklarımı yerine getirdikten sonra kalan zamanımın tamamını işim kapsıyor. Zaman buldukça arkadaşlarımla vakit geçirmekten keyif alan, kitap okuyan, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık olan, aynı zamanda stüdyo çalışmaları yapan, başarı adına bir şeyler katmaya çalışan günlük bir yaşantıya sahibim.

İleriye dönük projeleriniz nelerdir?

Sahne çalışmalarım dışında sosyal medyada paylaştığım videolarımdan dolayı benimle iletişim kuran sevgili Emre Yücelen ile bir akustik proje yapmaya karar verdik. Proje kapsamında iki parça seslendirdim. Bu single 16 Şubat’ta Fizy’nin ana sayfasında yayınlanacak, umarım beğenirsiniz…

Ben bu sohbeti gerçekleştirirken Ayşegül Hanım’ın son çıkardığı tek parçalık singleı dinleme şansım oldu. Sözleri Emre Yücelen’e ait Son Yolcu adlı şarkısı 16 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacak. Kendi adıma çok beğendiğimi söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim. Son olarak da bu akşam saat 21:00’de Leman Kültür Sahnesi Sevgililer Günü programında sizlerle… Bu sıcak ve samimi sohbet için Sayın Ayşegül Özer İnanç’a teşekkürlerimizi sunarız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.