Kocaeli Haber

ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİLER

ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİLER

Öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu’nun ev sahipliğinde, bir araya geldi

ÇOK SAYIDA ÖĞRETMEN KATILDI

Kentimizde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Öğretmen Günü kutlaması kapsamında öğretmenler, İzmit Öğretmenevi’nde bir araya geldi. İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Eğitim İş Kocaeli Şube Başkanı Emine Çalık ve çok sayıda öğretmen katılım gösterdi. Müdür Soylu’nun konuşmasının ardından halk oyunları grubu Erzurum’a ait figürleri sergiledi. Öğretmenler daha sonra müzisyen Hakan Alkan’ın şarkılarıyla eğlencenin tadına varırken, bol bol sohbet etme imkanı buldular.

 

GÜZEL EVLATLAR YETİŞTİRELİM

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmit Öğretmenevi Müdürü Halil İbrahim Soylu, “Biz öğretmenler ülkenin kaderiyiz. Ülkenin geleceği bizim alın terimizden geçer. Biz istersek bir ülkeyi batırır, istersek bir ülkeyi yüceltiriz. Biz işimizi değil, mesleğimizi yapıyoruz. Bizim işimiz parayla ölçülemez. Kalkınmış bir ülke için alın terimizle çalışıp, güzel evlatlar yetiştirelim” ifadelerini kullandı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.