Kocaeli Haber

Nasreddin Hoca’dan Miniklere Sürpriz

Nasreddin Hoca’dan Miniklere Sürpriz

Kocaeli’de yılbaşı nedeniyle Nasreddin Hoca kılığına giren bir gazeteci, üniversite hastanesinde kanser tedavisi gören çocuklara hediyeler dağıttı.

Kocaeli’de uzun yıllar gazetecilik yapan Cemal Kaplan, Nasreddin Hoca kılığına girerek kanser tedavisi gören çocuklara hediyeler dağıttı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen etkinlik kapsamında yılbaşı nedeniyle Nasreddin Hoca kılığına giren gazeteci Cemal Kaplan, Kocaeli Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümündeki kanser hastası çocuklara hediye dağıttı.Amacımız çocukların yüzünü güldürmek
Karşılarında Nasreddin Hoca’yı gören çocukların şaşkınlığı yüzlerinden okunurken aileleri de mutlu oldu. Etkinlikle ilgili konuşan Kaplan, “Bu sene etkinliğimizin yedincisini yapıyoruz. Amacımız çocuklarımızın mutluluğu. Onlarla beraber güzel vakit geçirdik. Çocuklarla bir arada olmak onların yüzünü güldürmek çok güzel bir duygu. Yeni yıldan en büyük temennimiz çocuklarımızın buradan sağlıklı bir şekilde çıkmasıdır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ