Kocaeli Haber

MAKİNACILAR OSB YÖNETİMİNDEN FİKRİ IŞIK’A TEŞEKKÜR

MAKİNACILAR OSB YÖNETİMİNDEN FİKRİ IŞIK’A TEŞEKKÜR

​Son Başbakan Yardımcılarından Kocaeli Milletvekili Fikri Işık Dilovası Makinacılar OSB Yönetim Kuruluna misafir oldu. Dilovası Makinacılar OSB Başkanı Sedat Silahtaroğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda Işık’a Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut eşlik etti. 

Işık Adına Elli Fidan

Toplantıda Dilovası Makinacılar OSB yöneticileri OSB’ler ile ilgili güncel konuları dile getirdiler. MakinacılarOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu Türkiye’de son dönemde ihracatta en yüksek artışın Makine üreticilerinin olduğunu söyledi. Daha sonra Işık’a toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür eden Silahtaroğlu, kuzey marmaraotoyolundan Dilovası OSB’lere çıkış verilmesinde desteklerinden dolayı teşekkür ederek OSB alanına Işık adına dikilen 50 fidanın plaketini takdim etti. “Gerek bakanlıkları döneminde gerek sonrası OSB mizin ve sanayicilerimizin talepleri ve ihtiyaçları ile yakından ilgilendiği için Sayın Milletvekilimiz Fikri Işık Beye şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” derken. “Kuzey Marmara otoyoluna bağlantı olarak yapılan bu yolun bölgenin uzun vadeli probleminin çözülmesinde önemli etkisi olacaktır” dedi. 

Daha sonra söz alan Işık, OSB yönetimi ve başkanına öncelikle davetlerinden dolayı teşekkür etti. Kendisi adına dikilen fidanlardan dolayı çok memnun olduğunu söyleyen Işık, bölgemizde üretim yapan sanayicilerimizin ulaşım, istihdam vs. gibi ihtiyaçlarında ve gerekli yatırımların yapılmasını sağlamakta her zaman ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.