Kocaeli Haber

KOÜ 89 Personel Alacak

KOÜ 89 Personel Alacak

Kocaeli Üniversitesi internet sitesinden yapılan duyuruda üniversiteye 53 öğretim üyesi ile 36 öğretim elemanı alınacağını açıkladı. İki alım ilanı için de son tarih 11 Ocak 2019. Öğretim elemanı için ön değerlendirme tarihinin 5 Şubat 2019, giriş sınavının 12 Şubat 2019 ve sonuç açıklanma tarihinin de 19 Şubat 2019 olduğu belirtildi.

36 ÖĞRETİM ELEMANI

Buna göre Gazanfer Bilge MYO, İzmit MYO, Değirmendere MYO, Sağlık Hizmetleri MYO, Rektörlük, İlahiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’ndeki çeşitli bölümlerde 36 öğretim elemanı alımı yapılacak.

53 ÖĞRETİM ÜYESİ

Öte yandan Devlet Konservatuarı, Hereke Ö.İ.U. MYO, Turizm İşletme, Gazanfer Bilge MYO, Eğitim Fakültesi, Uzunçiftlik Nuh Çimento MYO, Köseköy MYO, Kandıra Uygulamalı Bilimler Y.O., Sağlık Hizmetleri MYO, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi’ndeki çeşitli bölümlerde profesör, doçent ve Dr. öğretim üyelerinin aralarında bulunduğu 53 öğretim üyesi alımı gerçekleşecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.