İşte Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber

Kocaeli’deki Sır Perdesi Aralanıyor

Kocaeli’deki Sır Perdesi Aralanıyor

Kocaeli’de 2017 yılında inşaat işçisi Hüseyin Aslan, geçirdiği bir iş kazası sonucu hayatını kaybetti. Acılı ailesi, Aslan inşaattan düştüğü sırada yanında bulunan arkadaşı ile Aslan’ın eşinin bir süre sonra evlenmesinden şüphelendi. Ailenin iddiasına göre olay iş kazasından ibaret değil. Olay hakkında Kocaeli Emniyet Müdürlüğü soruşturma başlattı.

Görümce Telefonu Gördü

Hüseyin Aslan’ın cenaze töreninde iddialara göre gelin Emel hanım birisi ile telefonundan mesajlaşıyordu. Görümcesi, Emel hanımın telefonuna baktı. Emel hanım görümce Sultan Yetiş’e uyarıda bulundu. Emel hanım bu davranışı ile ailenin şüphesini topladı.

Eski İş Arkadaşı Olayı Yalanladı

Gelin Emel Hanım, eşinin vefatı ardından kısa bir süre sonra başka birisiyle evlendi. Evlendiği şahıs ise, Hüseyin Aslan’ın inşaattan düştüğü sırada yanında bulunan tek kişi olan Adem Çelik’ti. Canlı yayında hayatını kaybeden eşinin arkadaşıyla cenazeden sonra tanıştığını iddia eden Emel Hanım, eşinin eski iş arkadaşı tarafından yalanlandı.

2 Ay Sonra Flaş Gelişme

Hüseyin Aslan’ın vefat etmesinden 2 ay sonra, Emel hanım Adem Çelik ile birlikte olmaya başladı. 6 ay sonra da evlendi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

71