Kocaeli Haber

Kardeş Belediye Gerede’ye İzmit’ten Ziyaret

Kardeş Belediye Gerede’ye İzmit’ten Ziyaret

İzmit Belediyesi’nden kardeş belediye Bolu Gerede’ye çıkarma yapıldı. Bir süre önce İzmit Belediye meclisince kardeş belediye ilan edilen Gerede’ye yapılan ziyarete Belediye Başkan Doğan’ın yanı sıra AK Partili ve CHP’li meclis üyeleri de katıldı.

DAVET EDİLDİLER

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Alkar’ın davetlisi olarak bu ilçeye giden Doğan ve beraberindekiler geleneksel panayır etkinliklerinin açılışına da katıldı. Gerede Belediye Başkanı Alkar tarafından ilçede yürütülen çalışmalar hakkında da bilgilendirilen Başkan Doğan, projeler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Ziyaretler sırasında Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal da yer aldı.

DOĞAN 4 YIL GÖREV YAPMIŞTI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Gerede’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek “ Gerede benim için ayrı bir anlamı olan bir ilçe. İzmit’ten Gerde’ye selam ve sevgiler getirdik. 1991-1995 yıları arasında çocuk doktoru olarak burada görev yaptım. İlk çocuğum burada doğdu. 4 yıl boyunca Gerede’de çok güzel günlerimiz ve dostluklarımız oldu. İnsanı, havası, suyu, toprağı her şeyi başka olan güzel bir yer. Buraya her gelişimde geçmişi yad edip ayrı bir heyecan duyuyorum. Panayır geçmişte olduğu gibi yine çok güzel. Gerede geçmişe göre çok gelişip güzelleşmiş. Bu değişimde emeği olan herkese teşekkür ederim. Gerede ile kardeş belediyeyiz. Belediye Başkanımız çok heyecanlı bir kardeşimiz. Kardeş belediye olarak buraya ayrı bir gözle bakıyoruz. Ortak projeler yapacağız. Ziyaretimde hem AK Partili hem de CHP li meclis üyesi arkadaşlarımız var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.