Kocaeli Haber

İHH Kocaeli Yeni Binasına Taşınıyor!

İHH Kocaeli Yeni Binasına Taşınıyor!

Yüzün üzerinde ülkede insanı yardım ve insan hakları alanlarında faliyet gösteren uluslararası yardım kuruluşu olan ve ilimizde bir çok hayır organizasyonuyla yakın işbirliği kuran İHH İnsani Yardım Vakfı Kocaeli Şubesi yeni binasında taşınmaya hazırlanıyor.

AÇILIŞ BU AY
Vakıf İzmit Cumhuriyet Caddesi Üzerinde bulunan il binasından Doğu Kışla Parkı tramvay durağının hemen karşısına inşa edilen yeni hizmet binasına daha iyi hizmet vermek için taşınacak. Yeni vakıf binasının açılışı 11 Kasım’da yapılacak. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın da katılacağı açılış törenine protokol katılımının yoğun olması bekleniyor.

HER BİRİME BİR KAT
Toplam 5 kattan oluşan yeni hizmet binası 750 metrekareden oluşuyor. Binanın ilk katında genel hizmetler verilecek. Binanın diğer katlarında ise İHH Kocaeli Şubesinin birimleri hizmet verecek.

PSİKOSOSYAL DESTEK
Yeni hizmet binasının bir katında Kocaeli İHH’ya kayıtlı olan yaklaşık 450 öğrenci için psikososyal destek verilecek. Vakfın en üst katı ise Çok amaçlı alan olarak kullanılıp yemekli ve yemeksiz organizasyonlara
ev sahipliği yapacak.

SON DOKUNUŞLAR
İHH Kocaeli Hanım Komisyonu Derneğin açılışının yapılacağı gün geliri hayır işlerinde kullanılmak üzere bir kermes organize edecek. Böylece derneğin açılışına gelenler kermesten de faydalanabilecek. Dernek binasında ise son rötuşlar yapılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.