Yıldızlar Yüzme madalyaları topladı

11-13 Aralık tarihlerinde 3 ayrı bölgede düzenlenen Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası'nın İstanbul ayağında Yıldızlar Yüzmede 3 gün boyunca madalya yağmuru vardı.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Pandemi dönemi boyunca antrenmanlarını aksatmayan, kısıtlama günlerinde dahi evde kara antrenmanı ile kondisyonlarını destekleyen 13-14 yaş sporcular Türk yüzme sporunun gelecegi için birer yıldız adayı olduklarını gösterdiler.

Buğra Eren Yeğen 1500m Serbest kategorisinde 16:47.57 derece ile 1.olarak altın madalya

Berre Nur Tatar 800m Serbest kategorisinde 9:19.67 derece ile 1.olarak altın madalya

Buğra Eren Yeğen 400m Karışık kategorisinde 4:52.61 derece ile 1.olarak altın madalya

Demir Çakıroğlu 400m Karışık kategorisinde 5:03.90 derece ile 3.olarak bronz madalya

Berre Nur Tatar 100m Serbest kategorisinde 1:02.47 derece ile 3.olarak bronz madalya

Kayra Yağız Çetinkaya 100m Serbest kategorisinde 54.40 derece ile 1.olarak altın madalya

Kuzey Tunçelli 50m KELEBEK kategorisinde 28.17 derece ile 3.olarak bronz madalya

Kayra Yağız Çetinkaya, Demir Çakıroğlu, Serhat Sarıaslan, Yiğit Bayrak'tan oluşan 14 yaş bayrak takımım 4x50m Karışık kategorisinde 1.olarak altın madalya

Kuzey Tunçelli, Furkan Kansav Karaten, Ece Özgür ve Buğra Eren Yeğen'den oluşan bayrak takımımız 4x200m Karışık kategorisinde 1.olarak altın madalya

Demir Çakıroğlu, Yiğit Bayrak, Kayra Yağız Çetinkaya, Serhat Sarıaslan'dan oluşan bayrak takımı 4x200m Serbest kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Kuzey Tunçelli, Aktan Şihoğlu, Furkan Kanşav Karaten ve Buğra Eren Yeğen'den oluşan bayrak takımı 4x50m Karışık kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Berre Nur Tatar 400m Serbest kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Kuzey Tunçelli 400m Serbest kategorisinde 1.olarak altın madalya

Buğra Eren Yeğen 400m Serbest kategorisinde 4.olarak madalya

Kuzey Tunçelli, Furkan Kanşav Karaten, Ege Özgür ve Buğra Eren Yeğen'den oluşan bayrak takımı 4x50m Serbest kategorisinde 1.olarak altın madalya

Furkan Kanşav Karaten 100m Sırt kategorisinde 1.olarak altın madalya

Demir Çakıroğlu 100m Sırt kategorisinde 4.olarak madalya

Yiğit Bayrak 200m Kelebek kategorisinde 4.olarak madalya

Kuzey Tunçelli Furkan Kansav Karaten, Kuzey Utkun ve Buğra Eren Yeğen oluşan bayrak takımı 4x100m Karışık kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Kayra Yağız Çetinkaya, Demir Çakıroğlu, Serhat Sarıaslan ve Yiğit Bayrak'tan oluşan 14 yaş bayrak takımı 4x100m Karışık kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Furkan Kanşav Karaten, Ege Özgür, Kuzey Tunçelli, Buğra Eren Yeğen'den oluşan bayrak takımı 4x100m Serbest kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Kayra Yağız Çetinkaya, Serhat Sarıaslan, Yiğit Bayrak, Demir Çakıroğlu'ndan oluşan 14 yaş bayrak takımı 4x100m Serbest kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Buğra Eren Yeğen 200m Sırt kategorisinde 2.olarak gümüş madalya

Berre Nur Tatar 200m Serbest kategorisinde 1.olarak altın madalya

Kuzey Tunçelli 200m Serbest kategorisinde 1.olarak altın madalya

Kuzey Tunçelli 100m Kelebek kategorisinde 4.olarak madalya

Kayra Yağız Çetinkaya 50m Sırtüstü kategorisinde 1.olarak altın madalya

14 Ara 2020 - 12:37 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler İşte Kocaeli Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İşte Kocaeli Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.