İzmit Belediyesi 1 İç Mimar 2 Mimar Alacak

İzmit Belediyesi bir İç mimar iki mimar alacağını duyurdu.

Büyütmek için resme tıklayın

İzmit Belediyesi, iştiraklerinden BEKAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere İç Mimar alınacağını duyurdu. Belediye, üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans sahibi, mimari ve iç mimari sunumlarını yapabilecek, tam zamanlı görev alabilecek bir personelin istihdam edileceğine dair ilan yayınladı. Ayrıca yine BEKAŞ A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere iki Mimar alınacağı da duyruldu. Personel alımı için müracaatlar 06-13 Mart 2020 tarihleri arasında kariyer.izmit.bel.tr adresinden online olarak yapılabilecek


Sınav Tarihleri

İç mimar başvurusu için personel alımı için müracaatlar 06-13 Mart 2020 tarihileri arasında kariyer.izmit.bel.tr adresine online olarak yapılabilecek. Sınava girmeye hak kazanan adayların duyurusu 19 Mart 2020 tarihinde belediye kanallarından olan izmit.bel.tr ve kariyer.izmit.bel.tr adreslerinden yapılacak. Sınavda başarı gösteren adaylar mülakata çağırılacak. Mülakat ise 27 Mart Salı günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.2 kişilik mimar başvurusu için ise  müracaatlar 06-13 Mart 2020 tarihileri arasında yine kariyer.izmit.bel.tr adresine online olarak yapılabilecek.Sınava girmeye hak kazanan adaylar yine aynı site üzerinden duyrulacak. Mülakaat tarihi ise 26 Mart Çarşamba günü saat 10:00 olarak duyruldu.

Sınava Katılma Koşulları

• Üniversitelerin İç Mimarlık Bölümlerinden mezun,(tercihen yüksek lisans mezun- devam)
• MS Office programlarını aktif kullanabilmek, (Mimari ve iç mimari sunumları yapabilecek programları aktif bilen)
• Adli sicil Kaydı bulunmamak,
• Orta seviyede İngilizce biliyor olmak,
• Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak,
• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
• Görevini yapmasına engel olabilecek zihinsel veya bedensel rahatsızlığı bulunmayan,


Sınav Konuları

1-Mesleki Alan
2-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi
3-Genel Kültür
4-Etik Davranış İlkeleri


Başvuru Belgeleri

Diploma veya mezuniyet belgesi
İkametgâh
İş Tecrübelerini içeren kısa özgeçmiş


NOT: Belediyemizle ilgili bütün haberleri www.izmit.bel.tr internet adresimizden takip edebilirsiniz.

10 Mart 2020 - Belediye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?