TÜRKKEP'ten Kocaeli'de Önemli Adım

TÜRKKEP ve Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile önemli bir protokol imzalandı.

Haber albümü için resme tıklayın

TÜRKKEP ve Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile önemli bir protokol imzalandı.

Kocaeli'de yeni bir oluşum içerisinde olan TÜRKKEP (Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi) ile Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası ile yapılan protokol anlaşması sonrasında yapılan açıklamada anlaşma ile ilgili olarak Bölge Müdürü Emre Baydemir'e ve KSMMO Başkanı Mustafa Taşpınar'a teşekkür edildi.

TÜRKKEP Nedir?

TÜRKKEP, KEP Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından, e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve e-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirilmiştir.

TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu ve KEP Sistemi’ne ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik ve tebliğler kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-Yazışma, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen bir kurumdur

TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve KEP Mutabakat çözümleri ile KEP Assist, KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. TÜRKKEP sektöründe ilk yerinde Ar-Ge Merkezi olarak yenilikçi çözümler üretmektedir.

08 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?