Hodri Meydan'dan Hakeme Sert Tepki

Kocaelispor Taraftar Grubu Hodri Meydan'dan dün akşam oynanan ve Kocaelispor'un 1-0 mağlubiyetiyle tamamlanan maç ile ilgili açıklama geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

Kocaelispor Taraftar Grubu Hodri Meydan'dan dün akşam oynanan ve Kocaelispor'un 1-0 mağlubiyetiyle tamamlanan maç ile ilgili açıklama geldi.

Maçın skorunun ve oynanan oyunun önüne geçen hakem Fatih Tokail sert bir dille eleştrildi. Açıklamada Fatih Tokail'in sahaya belli bir amaçla çıktığını düşündüren bir yönetim sergilediği belirtilirken Kocaelispor futbolcuları ve teknik heyete de "buranın KOCAELİSPOR olduğunu hatırlatmak istiyoruz. İsimler gelip geçicidir" ifadeleriyle serzenişte bulunuldu.

İşte Hodri Meydan'dan Yapılan Açıklama:

Dün sahadaki hakem yönetimi, bizi bu açıklamayı yapmaya itmiştir. Tüm kamuoyunu, sahaya belli bir amaçla çıktığını düşündüren Fatih Tokail’den bir açıklama yapmasını bekliyoruz. Dün verdiği kararların sadece birer hata olduğunu düşünmek istiyoruz. Özgeçmişine baktığımızda, çokta eskiye gitmeden yalnızca birkaç ay önce verdiği yanlış kararlar neticesinde skandal görüntülere karıştığını görüyoruz. Fakat bizler için şiddet çözüm değildir. Bunu dün akşam bir kez daha hakem müsveddesine hiçbir müdahalede bulunulmamasıyla kanıtladığımızı düşünüyoruz. Maçları yönetmek amacıyla görevlendirilen ancak maç yönetmek dışında her şeyi yapan futbol teröristlerinin, artık ilgili kurumlar tarafından futbol ile ilişiğinin kesilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Başka bir konuda, sezon başladığından beri kendi şehrimizin emniyet kuvvetleri tarafından anlamsız uygulamalara, sert müdahalelere maruz kalıyoruz. Bizler vatanını milletini seven, bu şehrin ve bu ülkenin evlatlarıyız. Nerede nasıl davranacağını bilen, bu konuda tüm Türkiye'ye örnek olan bir taraftar grubuyuz. Haftalardır sükûnetimizi korumamıza rağmen, üzerimizde haksız bir emniyet baskısı var. Kocaelispor tribünleri kimsenin ego tatmin yeri değildir, OLMAYACAKTIR!

Son olarak futbol takımımız oyuncularına, teknik ekibimize burasının KOCAELİSPOR olduğunu hatırlatmak istiyoruz. İsimler gelip geçicidir. Baki olan KOCAELİSPOR'dur.

BİZ BURALARDAN ÇOK SIKILDIK VE BU SENE NE OLURSA OLSUN BU TAKIMI BU BATAKLIK LİGDEN ÇIKARACAĞIZ!

HODRİ MEYDAN TARAFTARLAR DERNEĞİ

06 Ekim 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?