Dr. Şefik Postalcıoğlu 9. Yılında Anıldı

26 Ağustos 2011 tarihinde Kadir gecesinde kaybettiğimiz Dr. M. Şefik Postalcıoğlu, Bahçecik Damlar Kabristanındaki kabri başında anıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Dr. Şefik Postalcıoğlu kaybının 9. Yılında anıldı
26 Ağustos 2011 tarihinde Kadir gecesinde kaybettiğimiz Dr. M. Şefik Postalcıoğlu,
Bahçecik Damlar Kabristanındaki kabri başında anıldı.

26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferinin ve 26 Ağustos 1922 Büyük Taarruzun yıldönümünde, 9 yıl önce 26 Ağustos 2011 tarihinde gittiği iftar sonrası Seka Park’ta kalp krizi geçirerek Kadir gecesi vefat eden, başarılı Hekim olarak yaptığı çalışmalarla birlikte Kocaeli’nin sosyal hayatında da sevilen bir insan olan, eski Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi, Kocaeli Afyonkarahisar Derneği Başkanı, Kocaeli Valiliği Kültür Müdürlüğü Türk Müziği Korosu Başkanı, Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu Üyesi, Kocaeli Tabipler Odası Üst Kurul Delegesi ve KBB Mütehassısı Dr. M. Şefik Postalcıoğlu, ailesi ve dostları tarafından Bahçecik Damlar Kabristanındaki Kabri başında anıldı.

İKİ İLAHİ
Kocaeli Valiliği Kültür Müdürlüğü Türk Müziği Korosu’ndan arkadaşları: Sadettin Şahin, Mehmet Erdem ve Nihat Özkaya, Postalcıoğlu;nun kabri başında sevdiği iki ilahiyi seslendirdi.

DUA YALÇIN ŞAKACI’DAN Kocaeli İl Müftülüğü Din Hizmetleri Kısım Şefliğinden emekli Yalçın Şakacı Kur’an okuyarak duasını yaptı.


POSTALCIOĞLU GÜZEL HATIRALARI İLE YAD EDİLDİ
Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanları; Dr. Halil İbrahim Kahraman, Ahsen Okyar ve Av.Ruhittin Sönmez, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Dr. Pelin Çoştur Filiz, Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, Gazeteci-Yazar Tanju Cılızoğlu, eski Kavakçılık Enstitüsü Müdürü Dr.Faruk Şakir Özay, emekli Eğitimci Zekai Kahyaoğlu, Biz izmit’iz Platformu Başkanı Hüseyin Erol, Dr. M. Şefik Postalcıoğlu ile ilgili hatıralarını anlattılar.

AİLE ADINA
Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nu anma programına çok sayıda dostu katıldı. Kızı Melike Postalcıoğlu Cansever ve damadı Sercan Cansever'in de taziyeleri kabul ettiği anmada, AileadınaMelike Postalcıoğlu Cansever toplantıya katılan babasının dostlarına teşekkür etti.

26 Ağustos 2019 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?