KPSS Şartı Bulunmuyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları çeşitli kadrolarda istihdam edilmek üzere 356 işçi alacak. KPSS şartının aranmaması nedeniyle isteyen herkes başvuru yapabilecek. Kocaeli’de de 13 kişi işe alınacak. Balıkesir, Adana, Eskişehir gibi pek çok kent için kadro açılırken, sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek. TCDD 356 İşçi Personel Alımı Genel Şartları Nelerdir? Adaylar kontenjanlardan sadece birine başvuru yapabilecektir.

Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları çeşitli kadrolarda istihdam edilmek üzere 356 işçi alacak. KPSS şartının aranmaması nedeniyle isteyen herkes başvuru yapabilecek. Kocaeli’de de 13 kişi işe alınacak. Balıkesir, Adana, Eskişehir gibi pek çok kent için kadro açılırken, sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek.

TCDD 356 İşçi Personel Alımı Genel Şartları Nelerdir?

Adaylar kontenjanlardan sadece birine başvuru yapabilecektir. KPSS şartı bulunmuyor.

Başvurular il düzeyinde değil Ülke geneli olacaktır.

Sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek.

TCDD personel alımı için 36 yaşından gün almamış olmak şartı aranıyor.

TCDD personel alımı sözlü sınav sonucuna göre gerçekleştirilecek.

Mezuniyet durumu olarak TCDD’nin 9 Mayıs’ta yayımlanacak ilanda yer alan öğrenim durum ve özellikle bölümlerini karşılamak gerekiyor.

Farklı mezuniyetlere yapılacak başvurularda iş sözleşmeleri fesh edilecektir.

Bu kapsamda mezuniyet şartları belli olunca durumunuza uygun başvuru önemlidir.

09 Nisan 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?