İşte Son Durum

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), Maltepe ilçe seçim kurullarının tüm oy sayımlarının iptali yönündeki kararını kaldırmasının ardından, Maltepe’de dün yeniden başlayan ve akşam sona eren sayıma, kaldığı yerden tekrar başlandı. Terminal sayısı da 2’den 6’ya çıktı. Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ait oy pusulalarının sayım işlemine, kalan 123 sandık için Maltepe 1

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), Maltepe ilçe seçim kurullarının tüm oy sayımlarının iptali yönündeki kararını kaldırmasının ardından, Maltepe’de dün yeniden başlayan ve akşam sona eren sayıma, kaldığı yerden tekrar başlandı. Terminal sayısı da 2’den 6’ya çıktı.

Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen İstanbulBüyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ait oy pusulalarının sayım işlemine,kalan 123 sandık için Maltepe 1. ve 2. ilçe seçim kurullarınca devam ediliyor.

Sandık Sayısı 119’a İndi

Görevliler tarafından 123 sandıkla başlanan sayımda, sandık sayısınınşu ana kadar 119’a indiği öğrenildi. Maltepe’de sayım yapılan terminal sayısı da 2’den 6’ya çıktı.

Kaynak: Posta

16 Nisan 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Kocaelispor Bu Sezonu Nasıl Tamamlar?