“Rahat Bir Ulaşım Sebebi İçin Çalışıyoruz”

Gölcük ilçesi Yüzbaşılar bölgesinde hayata geçirilen ve ana yol güzergâhında hizmet vermeye başlayan köprülü kavşağın Kuzey ve Güney yan yollarının yanı sıra bağlantı yollarındaki asfaltlama çalışmaları da başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gölcük ilçesi Yüzbaşılar bölgesinde hayata geçirilen ve ana yol güzergâhı üzerinde hizmet vermeye başlayan köprülü kavşakta inceleme yaptı. Gölcük

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük ilçesi Yüzbaşılar bölgesinde hayata geçirilen ve ana yol güzergâhında hizmet vermeye başlayan köprülü kavşağın Kuzey ve Güney yan yollarının yanı sıra bağlantı yollarındaki asfaltlama çalışmaları da başladı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gölcük ilçesi Yüzbaşılar bölgesinde hayata geçirilen ve ana yol güzergâhı üzerinde hizmet vermeye başlayan köprülü kavşakta inceleme yaptı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in de katıldığı incelemede, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay ve Fen İşleri Daire Başkanı Ayşegül Yalçınkaya da hazır bulundu. Yan ve bağlantı yollarındaki son durumu yerinde gören Başkan Büyükakın, projenin en kısa sürede bitirilmesinin talimatını verdi.

“Vatandaşlarımızın Yaşamı Daha da Kolaylaşacak”

Bölgedeki ulaşım ağını kesintisiz hale getirerek, yaşanabilecek trafik sıkışıklıklarını ortadan kaldırmış olması nedeniyle bölgede kaliteli ve güvenli ulaşımı sağlayan Gölcük Yüzbaşılar Köprülü Kavşağı’nda Kuzey ve Güney yan yollarının yanı sıra bağlantı yollarındaki asfaltlama çalışmaları başladı. Köprülü Kavşakta inceleme yapan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak D-130 Karayolu’nda Kocaeli’ne kazandırdığımız Gölcük Yüzbaşılar Köprülü Kavşağı’nın trafiğe açılmasının ardından kuzey ve güney bağlantı yollarını da en kısa sürede tamamlayacağız. Asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasıyla Yüzbaşılar bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşamı daha da kolaylaşacak” açıklamasını yaptı.

“Rahat Bir Ulaşım Sebebi İçin Çalışıyoruz

“Kocaeli’ndeki ulaşım yatırımlarımız geleceğe dair çok önemli adımlar” diyerek sözlerine devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Yatırımlarımıza ve icraatlarımıza bir taraftan devam ederken, halkımızın bizden beklediği diğer hizmetlere de cevap vermek için gayret gösteriyoruz. Altyapı ve ulaşım planlamalarımıza etkin ve yetkin bir ekiple devam ediyoruz. Akıcı trafik ile rahat bir ulaşım hedefi için çalışıyoruz” diyerek açıklamalarını tamamladı.

07 Temmuz 2019 - Belediye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket İbrahim Efe Olayında Sizce Kim Haklı?