Sibel Gönül Bayburtlulara Projelerini Anlattı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Bayburtlular Derneği’ni ziyaret ederek vatandaşların görüş ve önerileri dinledi Gönül, Bayburtlulara projelerini anlattı Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Bayburtlular Derneği Başkanı Mustafa Varol’u ve üyelerini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette başkan adayı Gönül’e Cumhur İttifakı

Haber albümü için resme tıklayın

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Bayburtlular Derneği’ni ziyaret ederek vatandaşların görüş ve önerileri dinledi

Gönül, Bayburtlulara projelerini anlattı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kocaeli Bayburtlular Derneği Başkanı Mustafa Varol’u ve üyelerini ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleşen ziyarette başkan adayı Gönül’e Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve meclis üyesi adayları eşlik etti. Dernek üyelerine projelerinden bahseden başkan adayı Gönül, “Gençlerimizin ve kadınlarımızın istihdamı önceliğimiz olacak” dedi.

Çocukların Eksikleri Kalmayacak

Ziyaret kapsamında projelerinden bahseden Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, “Birçok projemizi inşallah büyükşehirimiz ile birlikte sizlere kazandıracağız. Her bir insanımıza dokunan projelerimiz var. Gençler ile ilgili istihdam merkezleri kuracağız ve gençlerimizin iş bulmasına yardımcı olacağız. Okul aile birliğinden bir velimiz gelerek, çocukların okul kıyafet ve kırtasiye ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben çocuklarımızın böyle eksiklikleri olmasını kabul edemem. Bu nedenle bu tarz eksiklikler kalmayacak” şeklinde konuştu.

Yüzünüzü Güldüreceğiz

Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, “Sosyal yardımlar konusunda gerçekten muhtaç olan ailelerimizi tek tek dolaşarak eksik kalan ihtiyaçları var mı yok mu soracağız. Kuruçeşme bizlerin gözbebeğidir. Kuruçeşme için, İzmit için son nefesime kadar çalışacağım. Bizler İzmit ve Büyükşehir olarak uyum içerisinde çalışacağız ve Kuruçeşme’yi mutlaka kazandıracağız. Bu iş emek ister, tecrübe ister ve vizyon ister. Bu saydıklarım AK Parti kadrolarında mevcuttur. Tahir Bey İzmit’in çocuğudur. Ben de İzmit’in bir kızı olarak sizlerin yüzlerini güldüreceğiz” diye konuştu.

Kadınların Evde Emekli Olmalarını Sağlayacağız

Yapacaklarından bahsetmeye devam eden Başkan adayı Gönül, “Yokuşları çıkamayan yaşlılarımız için platformlar yapacağız. Çalışan kadınlarımız için kreş desteğimizi artıracağız. İZMEK kurslarımızı da artırarak devam ettireceğiz. Kadınlarımızın ürettiklerini internet üzerinden satışa sunacağız. 18 gün üzerinden prim ödeyerek 30 gün ödemiş gibi evde çalışan kadınlarımızın emekli olmalarını sağlayacağız. Girişimci olmak isteyen kadınlarımıza ve gençlerimize destek vereceğiz. Her bir insanımıza dokunmak gayreti ile çalışacağız. Bizlere sadece yetki lazım” ifadelerini kullandı.

Sibel Hanımda Belediyecilik Mesleği Var

Büyükşehir olarak projelerinden bahsettikten sonra değerlendirmelerde bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “İzmit Belediyesi ve Büyükşehir’in aynı takımda olması gerekiyor. Arabanın bir tekeri başka tarafa diğeri başka tarafa giderse bu işler olmaz. Sibel Hanım Mimar. Tam bir belediyecilik mesleği var. Bizlere yetki verdiğinizde Allah’ın izni ile sizleri mahcup etmeyiz. Sayın cumhurbaşkanımızın bize emrettiği gönül belediyeciliği talimatına uyacağız. Cumhurbaşkanımız Sibel Hanım’ı bizlere emanet etti, bizler de sizlere emanet ediyoruz. Oylarınız ile kendisine sahip çıkın” diye konuştu.

23 Mart 2019 - Belediye


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket İbrahim Efe Olayında Sizce Kim Haklı?