Gönül’den Gövde Gösterisi

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül için düzenlenen tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Şehrin bütün paydaşlarıyla; STK’larımız, meslek odalarımız, üniversitemiz ve İzmit’imize dair fikri, önerisi olan tüm vatandaşlarımız ile beraber ve Büyükşehir Belediyemizle muazzam bir uyum içerisinde, İzmit’imizi yine bir yıldız gibi parlatacağız”

Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül için düzenlenen tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Şehrin bütün paydaşlarıyla; STK’larımız, meslek odalarımız, üniversitemiz ve İzmit’imize dair fikri, önerisi olan tüm vatandaşlarımız ile beraber ve Büyükşehir Belediyemizle muazzam bir uyum içerisinde, İzmit’imizi yine bir yıldız gibi parlatacağız” dedi.

GENİŞ KATILIM OLDU

Hasan Gemici Spor Salonu’nda gerçekleşen aday tanıtım programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Ayşe Türkmenoğlu, Gülşah Orhan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti Milletvekilleri Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Emine Zeybek, Mehmet Akif Yılmaz, İlyas Şeker, Sami Çakır, milletvekilleri Tülay Kaynarca, Mihrimah Belma Satır, Canan Kalsın, Sevim Savaşer, İl SKM Başkanı Halit Çokan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, önceki dönem il başkanları, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, ilçe belediye başkan aday adayları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

MESELA BEKA MESELESİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Kurucularımızla, teşkilat büyüklerimizle istişarelerimizi yaptık. Buradan söz veriyoruz; reisimizin yüzünü kara çıkartmayacağız. Hizmetten nasibini almayan bırakmayacağız. İzmit’i tabelada Avrupa kenti ilan edenlerden enkaz aldık. Adaylarımız açıklandığından beri sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmadık. Seçim gönüllere girmekle kazanılır. Mesele beka meselesi” ifadelerini kullandı.

TEŞKİLATA VE İTTİFAKA TEŞEKKÜR ETTİ

Aday tanıtım toplantısında AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bütün aday adayı kardeşlerime, ağabeylerime, hepsine ama hepsine candan, yürekten teşekkür ediyorum. Adaylığımızın ilanı ile beraber, bizi sahiplenen, kucaklayan ve bu kutlu yolda yalnız değilsin diyerek bizimle beraber yola revan olan, teşkilatlarımıza ve tüm AK Parti aileme can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Böyle çalışkan bir teşkilatımız varken Allah’ın izniyle sırtımız yere gelmez. Ayrıca ülkenin bekası söz konusu olduğunda, her zaman milletin yanında saf tutan; söz konusu vatansa gerisi teferruattır anlayışı ile hareket eden, cumhur ittifakının kıymetli ortağı, Milliyetçi Hareket partisinin temsilcilerine ve tüm Milliyetçi Hareket Partisi camiasına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

VATANDAŞIN RIZASINI ALACAĞIZ

Konuşmasında projelerinden bahseden Gönül, “Şehir planları uzun vadeli ihtiyaçları gözeten ve hakkaniyete uygun vatandaşlarımızın ve bölgenin ihtiyaçlarına göre hazırlanacaktır. Altyapı ve ulaşım konusu çözülmeden şehrimizi gerçek anlamda şehir haline getirmiş olamayız. Bu nedenle toplu taşıma, otopark hem şehir planlarında hem de imar uygulamalarında asli önceliğimiz haline gelecektir. Kentsel yenileme projelerini, şehrimizi hem deprem riskinden hem de çarpık yapılaşmadan kurtarmaya dönük olarak, vatandaşımızın rızasını alarak geliştireceğiz” dedi.

04 Şubat 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İşte Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İşte Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket SAYIN OKUYUCUMUZ HABERİ DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ?