Kocaeli Haber

Genç İzmitler’den Kocaeli Ülkü Ocakları’na ziyaret

Genç İzmitler’den Kocaeli Ülkü Ocakları’na ziyaret

Genç İzmitliler Platformu geçtiğimiz günlerde Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığı görevine atanan Av. Yunus Emre KURT’a ziyarette bulundu. Ülkemizin zorlu sürecinde birlik ve beraberlik mesajı veren Genç İzmitliler Yunus Emre KURT’a “hayırlı olsun” diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

BAŞKA VATAN YOK
Ziyarette konuşan Genç İzmitliler Platformu Başkanı Samet ŞENGÖZ : “ Öncelikle yeni görevinizde başarılarınızı temenni ederim. Bizler kalbi İzmit için atan gençlerle başladığımız yolculuğumuzu bu şehre hız kesmeden hizmet ederek devam ettiriyoruz. Her siyasi görüşten ve her kesimden arkadaşlarımızla ortak bir amaç uğrunda bir aradayız. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan bu şehrin ve bu ülkenin evladı olarak elimizden geldiğince mücadele ediyoruz. Başka vatanımız yok. Bu vatan için her ne olursa olsun ortak paydada buluşabilmeliyiz. Söz konusu vatan olunca gerisi teferruattır. Ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte biz geçler  “beka” için bir arada ve dimdik duracağız. Bizler kutuplaşmaya karşıyız. Ve her türlü ortak programa da hazırız.” Dedi.

GENÇ İZMİTLİLER DEĞERDİR
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Ülkü Ocakları İl Başkanı Av. Yunus Emre KURT : “ Ziyaretiniz bizleri memnun etmiştir. Genç İzmitliler bu kent için bir değerdir. Yaptığınız çalışmalar ve organizasyonlar herkesin takibinde. Kimsesizlerin kimsesi olmak kolay değil. Bizler de 50 yıllık bir tecrübe olarak yanınızdayız. Ve yapınızın bir çok sosyal rengi aynı amaç uğruna bir arada tutuyor olması daha da güzel. Bu mozaik, bu tablo ülkenin özlediği bir tablo. Ve “beka” problemimizin olduğu şu dönemlerde gençler olarak biz devletimizin, liderimizin ve doktrinimizin arkasında dimdik duracağız. Görüşlerimiz farklı olsa da ortak paydamız vatan, millet ve devlet. Gönlü bu vatan için atan herkesle yolumuz kesişir. ” Dedi.

ÜLKÜCÜLERİN KARARLI DURUŞU
Ülkü Ocakları İl Başkanı Kurt : “ Biz bu ülkede 15 Temmuz gördük. Ve ülkücülerin kararlı duruşu ülkenin seyrini değiştirdi. Ülkü Ocakları bu milletin en temel duruşudur. Darbe gecesi FETÖ başarılı olsaydı indireceği iki lider vardı : Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeli. Ancak Allah nasip etmedi. Bu sebeple kalbi vatan için atan gençler gelecek demektir. Gerek Kocaeli için gerek ülkemiz için güzel işlere imza atacağız. Genel Başkanımızın bu konuda zaten akademisyen olması gençliğin üzerinde büyük bir etki. Vatan ve millet adına ne yapılması gerekiyorsa biz orada hazır oluruz. ” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.