Kocaeli Haber

Fikri Işık Ağrı’lılar Derneğini Ziaret Etti

Fikri Işık Ağrı’lılar Derneğini Ziaret Etti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Ağrılılar Derneği’ni ziyaret etti. Işık, Dernek Başkanı Şefik Alpaslan ve Ağrılı vatandaşlarla çay içip, sohbet etti.

Ağrılılarla karşılıklı güven ilişkisine dayalı uzun yıllara dayanan dostluk içinde olduğunu belirten Işık, “Buluşmamız verimli ve samimi geçti. Ağrılı hemşehrilerimiz her zamanki gibi AK Parti’ye güçlü destek veriyor. Yine inşallah o desteklerini 31 Mart seçimlerinde de esirgemeyeceklerine inanıyoruz.” diye konuştu.

-“Türkiye’de huzur arayan Dilovası’na baksın”

Ağrılı vatandaşların nüfusun yoğun olduğu Dilovası ilçesinde yaptıkları hizmetleri anlatan Işık, şunları kaydetti:

“Biz Dilovası’nı her yerde örnek gösteriyoruz. Diyoruz ki, Türkiye’de huzur arayan  Dilovası’na baksın. Orada Türk’ü, Kürd’ü, Lazı, Çerkezi var ve hepsi kardeşçe yaşıyor. Dolayısıyla birlikte yaşamanın en güzel örneği Dilovası oldu.”

 Kocaeli Ağrılılar Dernek Başkanı Şefik Alpaslan da Fikri Işık ile il başkanlığından bugüne kadar hep samimi ve iç içe olduklarını belirterek, “Sağ olsun, elinden geldiğince yöremize, insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyor. Gönül dostumuz Fikri beyden razıyız.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.