Kocaeli Haber

Enver Güler’den Taraftarlara Çağrı

Enver Güler’den Taraftarlara Çağrı

Kocaelispor’un taraftar grubu Hodiri Meydan’ın lideri Enver Güler, son zamanlarda yaşanan olaylar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Enver Güler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, taraftarları taşkınlık yapmamaya çağırdı. İşte o açıklama

Büyük taraftarımıza

Değerli abilerim, kıymetli kardeşlerim… Yapacağımız 14 maçta sizden şunu beklemekteyim… Bizler taraftar olarak sakin, sabırlı ve aklımızı kullanacağız. Çünkü takımımızın ve taraftarımızın kazandığı ivme, korku yaratmaya başladı… Asla oyuna gelmeyeceğiz… Bir takımın kalecisi onu yazmış, o bunu diyormuş, taraftarı böyle demiş… Cevap vermeyin… Sadece takımın kazanması için mücadele edeceğiz… Taşkınlığa girmek yok…

Takımın bizsiz oynamasına, aklımızı kullanarak izin vermeyeceğiz… Sağduyulu olacağız… Herkes yanındakini uyaracak… Bu ligde bir puanın bile önemi çok büyük… Size hep güvendim, güveniyorum.

Olumsuz durumlarda tribündeki abilerinizi muhakkak dinleyin. Hata lüksümüz yok, yapmayacağız da… Çıktığımız yolda otobüslerimizle, davulumuzla, pankartımızla, görselliğimizle tüm semtlerin yaşadığı heyecanla şampiyonluğu hak ediyoruz… Bu doğrultuda bize yakışanın dışına çıkmayacağız.

Sakın… Yine söylüyorum VURA VURA şampiyon olacağız 
Enver Güler ve kardeşleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.