Kocaeli Haber

CHP İl BAŞKANI CENGİZ SARIBAY UYARDI

CHP İl BAŞKANI CENGİZ SARIBAY UYARDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Darıca İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı toplantının detaylarını görüşmek üzere il örgütünü ziyaret etti.

HEP BİRLİKTE BU BADİREDEN ÇIKACAĞIZ
Ziyaretten ötürü mutluluk duyduğunu ifade eden İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Darıca, gittiğim zaman kendimi evimde gibi hissettiğim ilçelerimizin başında geliyor. Bu hisleri bende uyandıran sizlerin samimiyeti, hoş görüsü ve yakınlığıdır” dedi. Yerel seçimler için Darıca’dan oldukça umutlu olduğunu ifade eden Sarıbay, “24 Haziran seçimlerinde ne yazık ki başarısız olduk. Bu başarısızlığını en büyük sorumlusu benim daha sonra sizsiniz. Bu badireden hep birlikte çıkacağız” diye konuştu.

KİMSE REHAVETE KAPILMASIN
Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren İl Başkanı Sarıbay, “Birden fazla aday çıkan yerlerde ön seçime gideceğiz. Sayın genel başkanımız belediye başkan adaylarını mülakata alacaklarını söyledi. Bu mülakatlarda bulundukları ilçelerin sorunlarından bahsetmelerini ardından bu sorunları çözmek için yapacakları projeleri dinleyeceklerini açıkladı. Yani ben ilçenin tek aday adayıyım diyerek ya da ön seçim olduğunda sandıktan çıkan arkadaşlar ‘kesin adaylığa seçildim’ diye rehavete kapılmasın” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ