Kocaeli Haber

CHP Eşme Seçim Bürosu Açıldı

CHP Eşme Seçim Bürosu Açıldı

CHP Kartepe Eşme Seçim İrtibat yoğun bir çoşkuyla açılırken İl Başkanı Cengz Sarıbay yaptığı konuşmada, “Cumhur Karakadılar muhtarken Belediyeyle bir kavgaya girmişti. O zamanlar, keşke böyle bir Belediye Başkanımız olsaydı demiştim. Şimdi hakkı için kavga eden bir başkan adayımız var” ifadelerini kullandı.

31 Mart seçimlerine kısa bir süre kala CHP Belediye Başkan adayları yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu doğrultuda Kartepe İlçe Örgütü Eşme’de Seçim İrtibat Bürosunu coşkulu bir şekilde açtı. Seçim İrtibat Bürosu açılışına CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, milletvekili Haydar Akar, CHP Kartepe Belediye Başkan adayı Cumhur Karakadılar ve partililer katıldı.

Keşke Cumhur Gibi Başkanım Olsa

Seçim İrtibat Bürosu açılışın konuşan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Bu bir mahalli seçim. Daha önce başka partilere oy vermiş olabilirsiniz. Ama kimin daha iyi hizmet edeceğine inanıyorsanız oyunuzu ona verin. Cumhur Karakadılar muhtarken Belediyeyle bir kavgaya girmişti. O zamanlar, keşke böyle bir Belediye Başkanımız olsaydı demiştim. Şimdi hakkı için kavga eden bir başkan adayımız var. Başkanımız sizlere hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. SİZDEN BİRİYİM Daha sonra konuşan Kartepe Belediye Başkanı adayo Cumhur Karakadılar, “Seçim İrtibat Bürosu açılışımıza hepiniz hoş geldiniz. Ben Kartepeliyim buralıyım. Çiftçiyim, pazarcıyım, köylüyüm yani ben sizden biriyim. Kartepe’ye hizmet için yola çıktık. İktidar partisi projelerini açıkladı. Çok güzel projeleri var ama bu projelerin hiçbiri size ya da bize dokunmuyor. Kuzey Otoyolu falan diyorlar artık o yolu yürüyerek geçerler” dedi.

Bölgeyi Tanıyanlar Yönetmeli

 Son olarak konuşan milletvekili Haydar Akar, “Sevgili Eşmeliler bu bir yerel seçim. Kartepe’de Cumhur Karakadılar Belediye Başkanı olduğunda Kartepe bir beka sorunu yaşamayacak. Çünkü buranın problemleriyle ilgilenecek. Tamamen yerele odaklanacağız. Yerelde en iyi hizmeti yapabilmek için orayı tanımak lazım. Kartepe’yi yönetenler Eşme’den yola çıksın Köseköy’ü bulamaz. Yine aynı mantıkta yönetmeyi düşünüyorlar ama bunu başaramayacaklar. 31 Mart akşamı Kartepe’de adayımız başarılı olacaktır” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.