Kocaeli Haber

Aydın Ünlü MHP Kocaeli’de Aday Adaylarını Açıkladı

Aydın Ünlü MHP Kocaeli’de Aday Adaylarını Açıkladı

MHP İl Balkanı Aydın Ünlü, bugün İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek başvurular ve Genel Merkezde yapılan toplantı hakkında bilgi verdi.

MHP İl Balkanı Aydın Ünlü, bugün İl binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek başvurular ve Genel Merkezde yapılan toplantı hakkında bilgi verdi. Ünlü, genel merkezi ziyaretlerini anlatırken ayrıca belediye başkanlığı için aday adayı olan 29 isimi açıkladı.

BİLGİ VERDİK

Ünlü, “Dün grup topantasına katılım sağladık. Daha sonra yönetimimiz ile birlilte nel merkeze geçip Devlet Bahçeliyi özel bir toplantı ile dinledik. Siyasi çalışmalar ile ilgili önemli bilgiler aldık. Moral ve motivasyonu aldık. Liderimizden almamız gerekenleri aldık. Kocaeli teşkilatları olarak 17 Eylül’de başladık. Bunları liderimize anlattık. SİM merkezi çalışma larımızı anlattık. Tüm çalışmalar hakkında bilgi verdik. Liderimiz bize teşekkür etti. Ziyaretlerimiz devam edecek.

ÜLKÜCÜLER BAŞARMAK İSTİYOR

Gözümüz kulağımzı liderimizde. Onu anlıyoruz. Bizim içn önemli olan bu mantıkla siyaset yapmak. Dün 29 tane aday adayı başvuru yaptı. Ülkücüler başarmak istiyorlar. Başarmak için neyi yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Kimin ne söylediği bizi ilgilendirmiyor” dedi.

MHP’de Başvuruda Bulunan İsimler:

İzmit; Vedat Kuru, Serdar Semih Türeyen. Kandıra; Özkan Ayyıldız, Alperen Şakacı. Körfez; Azmi Cihat Hatioğlu. Karamürsel; Cüneyt Yücetepe, Hayrettin Karacaer; Gökhan Gül. Kartepe; Ertan Yılmaz, Ahmet Güngörmez. Gebze; Sabiha Çalışkan, Dilaver Ağaoğlu, Bülent Çevik, Mehmet Doğan, Hatice Uludağ. Başiskele; Gökmen Türengül, Mithat Şahin, Sabri Sancaktutan. Derince; Gürbüz Aslan,Ali Sayar, Ercan İnce Ayhan Aksoy, Sabit Yıldırım. Darıca; Hasan Yeniay. Dilovası; Ayhan Akay, Salih Özcan, Ali Demirel. Gölcük; İbrahim İnanç Çakıroğlu. Çayırova; Kübra Gündoğdu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ