Kocaeli Haber

AYDIN ÜNLÜ CHP’YE YÜKLENDİ

AYDIN ÜNLÜ CHP’YE YÜKLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık yaptığı basın açıklamasında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır” dedi

HİÇBİR BELEDİYE KAZANAMAYACAKLAR

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık yaptığı basın açıklamasında cumhur ittifakı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü yaptığı açıklamada, “Cumhur ittifakı sayesinde dağdan kovduğumuz teröristleri belediye meclis üyesi olarak karşımıza çıkarmak gayretlerine milletimiz prim vermeyecektir. CHP tabanı da HDP ile kol kola yürünmesinden rahatsızdır. CHP’nin yedeği İP ve HDP birbirlerine destek olarak Kocaeli’de hiçbir belediye kazanamayacaklar” diye konuştu.

CHP İTTİFAKININ ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGEL MHP

Ünlü konuşmasının devamında, “Genel başkanımızın talimatları ve önümüzü açtığı doğrultuda bu seçimlerde, PKK uzantısı HDP ile işbirliğini bile göze almış ve zillet ittifakını başarılı kılmaya çalışacak olan CHP ittifakının önündeki en büyük engel MHP’nin varlığı olacaktır. Bugün Kocaeli’de 2-3 puan için şer cepheleriyle şimdiden temasa geçen CHP’nin CHP İl Başkanının kendi işlerini bırakıp bize sataşmasının altında yatan sebepler bu anlattıklarımdan kaynaklanmaktadır” dedi.

Muhabir: İREM ANAR

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.