Kocaeli Haber

Anahtarı Teslim Et Sancağı Bırak Demektir

Anahtarı Teslim Et Sancağı Bırak Demektir

Geçtiğimiz günlerde Kocaelispor Eski Başkanı Serhan Gürkan’ın açıklamalarına, Hodri Meydan Grubu’nun vereceği tepki merak ediliyordu. Dernek yönetimi önceki gün akşam saatlerinde basın açıklamasını sosyal medyadan paylaştı.

Değerli taraftarımız ve bu şehrin kıymetli insanları… Son zamanlarda camianın üzerinde yaşanan ve taraftarımızın günlerdir paylaşım yapmasında önemli rol oynayan bir takım gelişmeleri dernek olarak yakinen takip ederek, izlemekteyiz.

Kimse bu durumdan kendine vazife çıkarmaya kalkmasın… Bu süreçte her şeyi gördük… Kimin bu pozisyonda gardını aldığını, kimin yüzümüze farklı davrandığını görmek bir Kocaelisporlu olarak bizi son derece üzmüştür.

Yüce Allah’ın insanlara verdiği en güzel nimet akıl ile fikirdir. Bu nimeti kullanmak da her kula nasip olmadığı net bir şekilde tüm camia tarafından görüldü… Kıymetli taraftarlarımız kim ki bu takıma zarar vermişse bizim sırtımız ona hep dönük olacak.

Bu noktada herkesin bizim doğrumuza ortak olmasını beklemediğimizi de bilin isteriz… Burada bu şehrin en değerlisi olan bu armanın bir ivme kazanarak, gömüldüğü yerden çıkmasına son 3-4 yılla birlikte hepimiz şahit olduk.

Marka anlamında istediğimiz yerde değiliz ama bu da çok yakın zamanda olacak, buna inancımız var…

Çorum maçındaki o gözyaşlarını hatırlayın, Ankara’daki çıkarmamızda 38 otobüsü hatırlayın.. Bu yüzden inancımız hep ‘Var’ olacak.

Eski başkan Sayın Serhan Gürkan’ın açıklamaları doğru bir açıklama olmamakla birlikte bizi ve camiamızı hem yaralamış, hem kızdırmış, hem de hayretlere düşürmüştür.

‘Anahtarı teslim et’ cümlesi ‘sancağı bırak’ demekle eş değerdir…

Bu doğrultuda Hodri Meydan Yönetimi olarak yaptığımız görüşmelerde tüm semtlerdeki kardeşlerimizle birlikte Bahri Yavuz ve yönetiminin sonuna kadar arkasında olmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.
Kocaelispor camiasında bir değil on binlerce ANAHTAR vardır… Bu anahtarlar bayrağını salladığımız Kocaelispor kalesinde bizler tarafından sahiplenilmiş ve korunmaktadır.
Kale BİZİM, bayrak BİZİM…

Kimseye teslim etmeyiz bunu herkes çok iyi bilsin…

Sözlerimizi bitirirken şunu da belirtmek isteriz ki;
Sezonun açılmasına sayılı günler kala camiaya zarar verecek açıklamalardan uzak durulmalıdır.

Futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tam…

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

VURA VURA KIRA KIRA ŞAMPİYON OLACAĞIZ

HODRİ MEYDAN Gençlik ve Gelişim Derneği

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ