Kocaeli Haber

AK Parti İzmit Kadın Kolları, teşkilat eğitiminde bir araya geldi.

AK Parti İzmit Kadın Kolları, teşkilat eğitiminde bir araya geldi.

AK Parti İzmit Kadın Kolları, teşkilat eğitiminde bir araya geldi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve ekibi saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahalle ziyaretleri, sosyal projeleri ile örnek çalışmalara imza atan Başkan Yazıcı ve yönetimi geçtiğimiz gün Yuvacık Karaaslan Tesislerinde düzenlenen programla eğitimden geçti. Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ev sahipliğinde, Eğitimci Zeliha Utaş’ın katılımıyla gerçekleştirilen eğitim programına yedek yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Yöneticilerin hem eğlenip stres attığı programda, teşkilat eğitimi, dünya ve ülke gündemine dair bilgilendirmede bulunuldu.

‘TÜRKİYE’Yİ LAYIK OLDUĞU AYDINLIĞA KAVUŞTURACAĞIZ’

Programda konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, bu tür eğitimlere devam edeceklerinin altını çizerek, “Teşkilat çalışmalarımızın yanı sıra eğitimlerimizle de Partimizin dürüst, dinamik, ilkeli kadroları ve ülkemizin ufkunu açan bir siyasal perspektifle Türkiye’yi layık olduğu aydınlığa kavuşturmaktadır. Partimiz geleneğin ve geçmişin birikimiyle, ülkemizin sorunlarına dünya gerçekleriyle paralel biçimde özgün ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemiştir. Zorlaştıran değil kolaylaştıran, bölen değil birleştiren, iten değil kucaklayan, haklı zayıfları haksız güçlülere karşı koruyan bir anlayışa sahibiz” dedi.

‘BİRBİRİMİZE KENETLENMELİYİZ’

Sonrasında sözü alan ve teşkilat çalışmaları, dünya ve ülke gündemi hakkında bilgilendirmede bulunan Zeliha Utaş, “Öncelikle kongrelerini tamamlayan ve göreve başlayan ilçe başkanımızı ve yönetimlerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı hizmetlere vesile kılsın, yolunuz açık olsun. Biz içeride ve dışarıda insanların umutlarını tüketmemek için çalışmalıyız. Yüzyıllarca bu topraklarda kardeşçe yaşadık ve böyle de devam etmeliyiz. Bizi dışarıdan yıkamayacağını anlayanlar bunu içeriden yapmaya çalışacaklar. Buna izin vermemeli ve birbirimize daha da kenetlenmeliyiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.