Kocaeli Haber

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyeliği’ne Birlikte Başvuru

AK Parti İzmit Belediyesi Meclis Üyeliği’ne Birlikte Başvuru

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı için mevcut meclis üyeleri İbrahim Elgin, Sabri Yıldız, Yusuf Sami Çınar, Engin Ustürk, Ayhan Aslanboğa ve Erdogan Çakır ilçe binasına gelerek birlikte başvuru yaptı.

İzmit AK Parti’de ilçe belediyeleri için meclis üyelik aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Bugün (3 Aralık) son gün olarak açıklanan meclis üyeliği aday adaylığı için mevcut meclis üyeleri birlikte

AK Parti’de yerel seçimler için meclis üyeliği başvuruları devam ediyor.
Bugün mevcut meclis üyeleri İbrahim Elgin, Sabri Yıldız, Yusuf Sami Çınar, Engin Ustürk, Ayhan Aslanboğa ve Erdogan Çakır ilçe binasına gelerek birlikte başvuru yaptı.

Mevcut meclis üyeleri hep birlikte dosyalarını Seçim İşleri Başkanı Ali Güney’e teslim etti. Ali Güney mevcut meclis üyelerine başarı diledi.

İBRAHİM ELGİN KİMDİR?
1956 İzmit doğumlu olan İbrahim Elgin, İzmit Endüstri Meslek Lisesi Makine Teknik Ressamlığı bölümü mezunu. Petro Kimya A.Ş’de 27 yılını tamamlayan Elgin, AK Parti’de il yönetim kurulu üyeliği, il başkan yardımcılığı yaptı. Elgin aynı zamanda Petrol İş Sendikası’nda da görev yaptı. 2009 yılında İzmit Belediyesi meclis üyeliğine seçilen İbrahim Elgin halen bu görevi yürütüyor. Elgin evli ve 3 çocuk babası

ENGİN USTÜRK KİMDİR?
1970 Kandıra Doğumlu olan Engin Ustürk, Anadolu Üniversitesi işletme mezunudur. Mali Müşavirlik görevinde bulunan Ustürk, Amatör Balıkçılık Federasyonu Başkanıdır. KAMADER Başkanı olan Ustürk, evli ve iki çocuk babası. Tavşantepe’de ikamet etmektedir.

AYHAN ASLANBOĞA KİMDİR?
1977 Kandıra doğumlu olan Ayhan Aslanboğa evli ve 3 çocuk babasıdır. Mahalle temsilciliği görevini yapan Aslanboğa, 3 dönem ilçe yönetimlerinde görev aldı. Ticaretle uğraşıyor.

SABRİ YILDIZ KİMDİR?
1958 Akmeşe doğumlu olan Sedat Yıldız, Akşeme’de esnaflık yapmaktadır. Eski İzmit İlçe Yönetimi’nde görev aldı. evli ve 4 çocuk babası.

ERDOĞAN ÇAKIR KİMDİR?
1968 İzmit doğumlu; evli ve 3 çocuk babası. Türk Telekom ve Türk Haber İş Sendikası’nda görev aldı.

YUSUF SAMİ ÇINAR KİMDİR?
1961 İzmit doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. Izmit Endüstri Meslek Lisesi mezunu.TÜPRAŞ İzmit Rafinerisi'nden emekli. Kocaeli Petrol İş yöneticiliği. Şirintepe Spor Klübü Başkan yardımcılığı Batı Trakya Türkleri dernek üyesi. 2002 yılından beri partiye üye. İzmit Meclis üyesi ve Büyükşehir meclis üyesi.

MEHMET ÇETİN KİMDİR?
1974 İzmit doğumlu. İzmit İmam Hatip Ortaokulu’ndan mezun. Evli ve 3 çocuk babası. Muhtarlar Meclis Koordinatörlüğü görevini yaptı.

Muhabir: İREM ANAR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.