Kocaeli Haber

AK Parti İstanbul İl Başkanı İstifa Etti

AK Parti İstanbul İl Başkanı İstifa Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’deki metal yorgunluğunu gidermek için belediye başkanlarını istifaya çağırdıktan sonra, partinin bazı il başkanlarının da istifaları beklenmeye başladı. Erdoğan’ın “Kısa sürede istifa edeceklerine inanıyorum” diyerek çağrıda bulunduğu belediye başkanlarından en son Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe istifa etmiş; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de bugün istifa etti.

AK Parti kulislerinden aldığımız son dakika bilgilerine göre AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci istifasını verdi. Çok yakın bir süre sonra, istifanın kamuoyu ve basın ile paylaşılması bekleniyor.

Derdimiz Üzüm Yemek

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘metal yorgunluğu’ açıklaması sonrası başlayan değişim dönüşüm sürecini değerlendirdi.

İl, ilçe ve belediye başkanlarının istifa süreçlerine ilişkin bilgi veren Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bülent Turan, istifaların teşkilatların motivasyonunu arttırarak yeni döneme hazırlanmak için yapıldığını söyledi. Turan, “Derdimiz üzüm yemek” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.