Reklam
Reklam

SİHA

Deniz PEKER

Deniz PEKER

Gerek Yerel  Basında, gerekse de Ulusal Basında Siyasette Sosyal Medyada bir karalama ve ortalık karıştırma durumları sıkça yaşanmaya başladı.

15 Temmuz Hain Darbe girişimi sonrası başarılı olamayan bir kesim tarafından halkı galeyana getirme çabaları söz konusu..

”Türkiye Cumhuriyeti”ni yıkamayan ve halkın gücünü hesaba katmayanlar bugün farklı propagandalarla ortalığı bulandırıp adeta 80’lerde ki o karanlık, kardeşin kardeşe kırdırıldığı zamanları geri getirme çabasında..

Yandaş medya veyahüt yazarlıkla suçlananlar mı? istersiniz..

Yoksa kalkıp bu halkın %40’ını ensest olmakla suçlamak mı?

Parti üyelerinin de yaptığı çok vahim açıklamalar mı?

Bu örnekler unutulmayacaklar;

Melis Alphan;
“Murat Başoğlu’na niye şaşırıyoruz, Türkiye’de ensest oranı yüzde 40” diye yazdı.

 

Sezgin Tanrıkulu;
”BAYRAKTAR adlı Silahlı İnsansız Hava Araçları sivil yurttaşları vurdu, öldürdü.Bütün alçaklığınıza rağmen bunu teşhir etmeye devam edeceğim.” dedi.

 

Haaa bir şeyi daha hatırlatmakta fayda var unutulmasın;
Mustafa Akaydın;
‘’15 Temmuz olayı bir tiyatrodur, evcilik oyunudur. Ben tv’den komedi izler gibi izledim 250 insanı bizzat devlet öldürmüştür.’’ demişti.

Belki gündem gereği unutuldu yada askıya alındı yalnız bu halk bu söylemleri asla ama asla unutmadı ve unutmayacak da ..

19 haziran 2012’de Sayın Kılıçdaroğlu parti grup toplantısında İha’larla ilgili yaptığı konuşmayı ne çabuk unuttu ?.

Şimdilerde ise kalkıp SİHA’lar tarafından öldürülen teröristlerin piknik yapmaya gittiğini, yanlarında silah olmadığını söyleyip. Terörle mücadelede SİHA’ların kullanılmamasını istiyor. Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmalarda adeta teröre destek veriyor havasında.. CHP Lideri, “Terör örgütüne destek olabilirler, terörist olabilirler ama orada silah olması lazım. O da yok.” ifadelelerini kullanabiliyor.

Bu olaylar ne bir parti nede tek taraflı bir basın kuruluşuna tabiki de mâl edilemez. Fakat bu söylemler bu yapılan kara propagandalarla sadece toplum gözünde küçük düşmekle kalmayıp bizi ve bu büyük Türkiye Cumhuriyeti’ni de zaten saldırmaya hazır pusuda adeta sırtlanlar gibi avını bekleyen düşmanlara karşı savunmasızmış gibi göstermekten başka bir şeye yol açmaz.

Olayların sıcaklığı henüz geçmemişken Ohal gibi bir dönemi yaşarken, herşeyden çok birlik ve beraberlik içinde olmak gerek.

Evet mesele Siha’larsa bunların kullandığı Siha ne olacak ;

(Seviyesizce İnsana Hakaret Anlayışı)

Sözde yürüyüş ve mitinglerde kol kola girince gerçek yüzlerini gösterenler asla ama asla Atatürk’ün CHP’siyle alakası olmayan bir tutum sergilemekte..

Seviyesizce İnsana Hakaret Anlayışı kesinlikle Atatürk gibi bir Liderin kurduğu partinin başındaki Kılıçdaroğlu’na hiçbir şey kazandırmayacak aksine halkın gözünde PKK destekçisi olarak tarihlere kazınacaktır.

 

 

 

 

Bir ve Bütünde Kalmak Dileğiyle..

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
ŞAKİRE ÇAY YOK - 3 Kasım 2017
DEVLET BABA - 13 Ekim 2017
SON FIRÇA - 20 Eylül 2017
SİHA - 13 Eylül 2017
SENDEN ”GANDHİ” OLMAZ - 26 Ağustos 2017
”Toplu Taşıma”yın - 16 Ağustos 2017
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.