Reklam
Reklam

Ak Parti İzmit’in Vaziyeti Ne Ola!

Enver Everdi

Enver Everdi

Ak Parti İzmit ilçe Başkanlığı çok kişinin talip olduğu ateşten gömlek. Son zamanlarda tuhaf işlerin olduğu memleketimizde İzmit ilçe Başkanlığı da tuhaf olayların garip gelişmelerin yaşandığı  bir süreç oldu.

En Tuhaf üç mesele

Sosyal medya platformlarından benim takip edebildiğim 17 kişi aday adaylığını açıkladı. Ancak iş resmi başvuruya geldiğinde sadece 9 isim aday oldu. Bu yürekli kardeşlerimizin hepsini kutluyorum. Adayım deyip olmayanlara da geçmiş olsun diyorum.

Genel merkezin tüm teşkilatlara tavsiye değil kesin bir genelgeyle yolladığı başkan olacak kişilerin kamu,kamu iştiraki ve kamu taşeronun da çalışmaması kuralına rağmen durumu bu şekilde olanların aday olması. Genel merkezin bu kararına rağmen aday olmak en basitiyle garip.

Ali Korkmaz’ın bir dönem daha varım demişken sonradan çekilmesi

Kocaeli İl Başkanlığı İzmit ilçe için ince eleyip sık dokuyamadı. Bir aday enflasyonu yaşandı. Bana göre de herkes neye talip olduğununda çok farkında olmadı. İzmit ilçe Başkanlığı zor geçecek bir seçimin ateşten gömleği.

İl Başkanı Şemsettin Ceyhan bugün Ankara’ya çağrılan üç ismi açıkladı. Emel Ceylan Balcıoğlu , Alper Doğan ve Hasan Ayaz

İsimlere bakınca   üç isim de bu görevi layıkıyla yerine getirir.

  • Teşkilatımızın Emel ablası, Kandıra seçimlerinin unutulmaz aday adayı ancak ben başkanlığının sürpriz olacağı düşüncesindeyim.
  • Alper Doğan genç başarılı teşkilatçı bir kardeşimiz başkan olur mu olabilir.
  • Hasan Ayaz Ankara’ya giden isimler içinde bana göre başkan olmaya en yakını

Siyasette saatlerin dakikaların bile böyle zamanlarda çok şeyi değiştirdiği aşikar bir bakmışız Ankara’dan başka bir sürpriz olmuş.

Görelim Mevlam Neyler Neylerse  Güzel Eyler. Bakalım yarın kim ateşten gömlekle dönecek.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.